On Shore Technology Inc.
제품 번호:
OSTOQ063251
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 3.81MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.969
$0.969
10
$0.68115
$6.8115
25
$0.63536
$15.884
50
$0.57684
$28.842
100
$0.574275
$57.4275
250
$0.484918
$121.2295
500
$0.459401
$229.7005
1000
$0.408367
$408.367
5000
$0.331797
$1658.985
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 0.138" (3.50mm) |
| Contact Tail Length | 0.138" (3.50mm) |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Material Flammability Rating | - |
| Header Orientation | 90°, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Screw Size | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Plug Wire Entry | - |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Positions Per Level | 6 |
| Number of Positions | 6 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | - |
| Color | - |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Solder |
| Current - IEC | - |
| Series | OSTOQ |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OSTOQ06 |