On Shore Technology Inc.
제품 번호:
OSTYC032150
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 3P SIDE ENT 5.08MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.026
$1.026
10
$0.7201
$7.201
25
$0.67146
$16.7865
50
$0.60933
$30.4665
100
$0.60667
$60.667
250
$0.512278
$128.0695
500
$0.485317
$242.6585
1000
$0.431395
$431.395
5000
$0.350502
$1752.51
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screw - Rising Cage Clamp |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Screw Thread | M2.5 |
| Contact Material - Plating | Brass |
| Positions Per Level | 3 |
| Screw Material - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Torque - Screw | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-26 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | OSTYC |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Clamp Material - Plating | Brass |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 10 A |
| Base Product Number | OSTYC03 |