OmniVision Technologies Inc
제품 번호:
OV05670-H42A
패키지:
Module
배치:
-
설명:
5-MEGAPIXEL PURECEL IMAGE SENSOR
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TJ) |
| Pixel Size | 1.12µm x 1.12µm |
| Frames per Second | 30 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | PureCel® |
| Type | CMOS with Processor |
| Package / Case | BGA - Module |
| Voltage - Supply | 2.8V |
| Mfr | OmniVision Technologies Inc |
| Package | Tray |
| Active Pixel Array | 2592H x 1944V |
| Base Product Number | OV05670 |