TT Electronics/Optek Technology
제품 번호:
OVLAW4CB7
패키지:
3mm
배치:
-
설명:
LED WHITE CLEAR 3MM T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5035
$0.5035
100
$0.4598
$45.98
250
$0.4389
$109.725
500
$0.418
$209
1000
$0.40755
$407.55
2500
$0.3971
$992.75
5000
$0.3762
$1881
10000
$0.36575
$3657.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 45° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 6200mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 5.20mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3mm |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OVLAW4 |
| Lens Size | 3.05mm Dia |