TT Electronics/Optek Technology
제품 번호:
OVLLY8C7
패키지:
5mm
배치:
-
설명:
LED YELLOW CLEAR 5MM T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
100
$0.3762
$37.62
250
$0.36575
$91.4375
500
$0.34485
$172.425
2500
$0.3135
$783.75
5000
$0.30305
$1515.25
25000
$0.300438
$7510.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 589nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 85° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 650mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 6.80mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5mm |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 593nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OVLLY8 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |