TT Electronics/Optek Technology
제품 번호:
OVM12F3B7
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED ENG BLUE LINEAR STRIP 3POS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.5055
$3.5055
100
$3.14545
$314.545
250
$3.0305
$757.625
500
$2.905119
$1452.5595
1000
$2.81105
$2811.05
2500
$2.717019
$6792.5475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | - |
| Configuration | Linear Light Strip, Plug and Play |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 25mA |
| Current - Max | 25mA |
| CRI (Color Rendering Index) | - |
| Size / Dimension | 73.30mm L x 17.80mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | - |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 470nm |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | - |
| Series | - |
| Temperature - Test | - |
| Type | LED Engine |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | - |
| Features | - |
| Height | 11.50mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | OVM12F3 |
| CCT (K) | - |