Ole Wolff Electronics Inc
제품 번호:
OWPB-3308W-32.5-24
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 24V 32MM FLANGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3205
$1.3205
10
$1.102
$11.02
25
$1.01954
$25.4885
50
$0.95988
$47.994
100
$0.90212
$90.212
500
$0.776131
$388.0655
1000
$0.725544
$725.544
5000
$0.71099
$3554.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 24 V |
| Current - Supply | 80mA |
| Mounting Type | Wire Lead |
| Size / Dimension | 1.260" Dia (32.00mm) |
| Product Status | Active |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 120dB @ 24V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Ole Wolff Electronics Inc |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 3.125kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |