Tripp Lite
제품 번호:
P004-003-13A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD 16AWG IEC320C14 - 320C13 3'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.3005
$9.3005
10
$8.3695
$83.695
25
$7.88424
$197.106
50
$7.68208
$384.104
100
$7.47992
$747.992
250
$6.67128
$1667.82
500
$6.26696
$3133.48
1000
$5.539184
$5539.184
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 100 ~ 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Series | - |
| Length | 3.00' (914.4mm) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Tripp Lite |
| Approval Agency Marking | CSA, cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |