Tripp Lite
제품 번호:
P006-L06-HG10
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HOSPITAL-GRADE POWER CORD, NEMA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.0215
$18.0215
10
$15.62085
$156.2085
25
$14.80518
$370.1295
50
$14.59067
$729.5335
100
$12.87421
$1287.421
250
$12.015904
$3003.976
500
$11.758397
$5879.1985
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | - |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Tripp Lite |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | Hospital Grade, Locking |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |