Tripp Lite
제품 번호:
P022-003-13A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
POWER EXTENSION CORD, NEMA 5-15P
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.7615
$7.7615
10
$6.98725
$69.8725
25
$6.58198
$164.5495
50
$6.41326
$320.663
100
$6.24435
$624.435
250
$5.569318
$1392.3295
500
$5.231802
$2615.901
1000
$4.62423
$4624.23
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| 2nd Connector | NEMA 5-15R |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Series | - |
| Length | 3.00' (914.4mm) |
| Approved Countries | - |
| Mfr | Tripp Lite |
| Approval Agency Marking | - |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Box |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |