Tripp Lite
제품 번호:
P032-002-2C13
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD 14AWG IEC320C20 - 320C13 2'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.3915
$22.3915
10
$19.6061
$196.061
25
$18.75908
$468.977
50
$18.15374
$907.687
100
$17.548685
$1754.8685
250
$16.580464
$4145.116
500
$16.096363
$8048.1815
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| 1st Connector | IEC 320-C20 |
| Voltage Rating | 100 ~ 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 (2) |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Series | - |
| Length | 2.00' (609.6mm) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Tripp Lite |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | Outdoor Use, Y-Adapter |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJTW |
| Number of Conductors | 3 |