Tripp Lite
제품 번호:
P033-006-GY-HG
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HOSPITAL-GRADE POWER CORD, NEMA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$42.864
$42.864
10
$39.33855
$393.3855
25
$37.8252
$945.63
50
$36.56436
$1828.218
100
$34.547035
$3454.7035
250
$33.538344
$8384.586
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| 1st Connector | NEMA 6-15P |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Series | - |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Tripp Lite |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | Hospital Grade |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |