P0402Y1001WNT
Vishay Sfernice
제품 번호:
P0402Y1001WNT
제조업체:
Vishay Sfernice
패키지:
0402
설명:
P 0402 Y 1001 W N TR
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 1 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.063W, 1/16W