Panduit Corp
제품 번호:
P10-14RHT6-D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 10-12AWG #1/4
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6555
$0.6555
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.530" (13.46mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Nickel |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.960" (24.38mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | P10 |