Panduit Corp
제품 번호:
P12-8HDR-D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 12-16AWG #8 CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5795
$0.5795
10
$0.5643
$5.643
25
$0.551
$13.775
50
$0.53732
$26.866
100
$0.51053
$51.053
500
$0.497097
$248.5485
1000
$0.456788
$456.788
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.310" (7.87mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 8 Stud |
| Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.780" (19.81mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | Brazed Seam, Heavy Duty |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | P12 |