Sensata-Gigavac Clean Energy
제품 번호:
P126CDA
패키지:
-
배치:
-
설명:
P SERIES CONTACTOR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$87.856
$87.856
10
$83.2295
$832.295
25
$78.60528
$1965.132
50
$73.98144
$3699.072
100
$69.3576
$6935.76
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Coil Power | 2.04W |
| Switching Voltage | 1200VDC - Nom |
| Contact Rating (Current) | 60 A |
| Termination Style | Stud |
| Coil Current | 85 mA |
| Coil Resistance | 280Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (DM) (1 Form X) |
| Series | P126 |
| Operate Time | 25 ms |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Sensata-Gigavac Clean Energy |
| Contact Material | - |
| Release Time | 8 ms |
| Must Operate Voltage | 19 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |