Panduit Corp
제품 번호:
P14-6R-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 14-18AWG #6 CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.551
$0.551
10
$0.5415
$5.415
25
$0.52858
$13.2145
50
$0.51585
$25.7925
100
$0.49001
$49.001
500
$0.477147
$238.5735
1000
$0.438454
$438.454
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.250" (6.35mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-18 AWG |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.620" (15.75mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | P14 |