Panduit Corp
제품 번호:
P2-38R-T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 2AWG #3/8 CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.109
$2.109
10
$2.04915
$20.4915
25
$1.99196
$49.799
50
$1.93496
$96.748
100
$1.87815
$187.815
500
$1.821188
$910.594
1000
$1.764283
$1764.283
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.680" (17.27mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 2 AWG |
| Stud/Tab Size | 3/8 Stud |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 1.460" (37.08mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | Brazed Seam |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | P2-38 |