APEM Inc.
제품 번호:
P25SMT103TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 42V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.4295
$3.4295
10
$3.28795
$32.8795
25
$3.00238
$75.0595
100
$2.601955
$260.1955
250
$2.358926
$589.7315
500
$2.187375
$1093.6875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -50°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 16 |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Voltage Rating | 42VDC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Rotary for Tool |
| Current Rating (Amps) | 100mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | Hexadecimal |
| Height Above Board | 0.098" (2.50mm) |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P25 |
| Body Material | - |
| Length | 0.276" (7.00mm) |
| Electrical Life | - |
| Contact Material | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Washable | Yes |
| Base Product Number | P25SM |