Vishay Sfernice
제품 번호:
P2TC0402D3202LNTA
제조업체:
패키지:
0402
배치:
-
설명:
RESISTOR TF 0402 0.1% 2PPM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.8315
$17.8315
10
$16.05215
$160.5215
100
$12.48471
$1248.471
500
$11.369999
$5684.9995
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thin Film |
| Height - Seated (Max) | 0.025" (0.63mm) |
| Tolerance | ±0.01% |
| Temperature Coefficient | ±2ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Ratings | - |
| Resistance | 32 kOhms |
| Series | P2TC |
| Power (Watts) | 0.063W, 1/16W |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Package | Strip |