P2TC1206D5001LNTA
Vishay Sfernice
제품 번호:
P2TC1206D5001LNTA
제조업체:
Vishay Sfernice
패키지:
1206
설명:
P2TC1206 2PPM/C 5K 0,01% N TA
재고 : 99
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 5 kOhms
Series P2TC
Power (Watts) 0.333W, 1/3W