Micro Commercial Co
제품 번호:
P4KE39A-TP
제조업체:
패키지:
DO-41
배치:
-
설명:
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO41
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.29735
$2.9735
100
$0.168435
$16.8435
500
$0.111549
$55.7745
1000
$0.085519
$85.519
2000
$0.074366
$148.732
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 7.6A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 37.1V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Supplier Device Package | DO-41 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 53.9V |
| Package / Case | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 33.3V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | P4KE39 |