Eaton - Electronics Division
제품 번호:
P4SMA36A
패키지:
SMA
배치:
-
설명:
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC SMA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.35055
$3.5055
100
$0.2185
$21.85
500
$0.149511
$74.7555
1000
$0.115007
$115.007
2000
$0.103502
$207.004
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 8.2A |
| Applications | Telecom |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 34.2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Supplier Device Package | SMA |
| Series | P4SMA |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 49.9V |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 30.8V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |