P51-15-S-N-I36-4.5V
Amphenol SSI Technologies
제품 번호:
P51-15-S-N-I36-4.5V
설명:
SENSOR 15PSI 1.2-20 UNF-2A 4.5V
사용자 가이드
Operating Pressure 15PSI (103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications Industrial Automation
Output Type Analog Voltage
Termination Style Cable 3'
Port Size -
Port Style Threaded
Product Status Obsolete
Pressure Type Sealed Gauge
Supplier Device Package -
Series MediaSensor™
Accuracy ±1%
Package / Case Cylinder
Voltage - Supply 5V
Output 0.5 V ~ 4.5 V