Tripp Lite
제품 번호:
P783-006-DPU
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DISPLAYPORT KVM CABLE KIT - DP,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$39.5675
$39.5675
10
$36.30995
$363.0995
25
$34.91326
$872.8315
50
$33.74951
$1687.4755
100
$31.887415
$3188.7415
250
$30.956396
$7739.099
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | - |
| Type | USB KVM |
| For Use With/Related Products | B002 KVM Switch |
| Length | 6.0' (1.83m) |
| Mfr | Tripp Lite |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | DisplayPort 1.2 male (2), USB - B 2.0 Male (2), 3.5mm Plug Male |
| Convert From (Adapter End) | DisplayPort 1.2 Male (2), USB - A 2.0 Male (2), 3.5mm Plug Male |