CUI Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.2915
$5.2915
5
$5.2136
$26.068
10
$5.13855
$51.3855
25
$4.98712
$124.678
50
$4.83588
$241.794
100
$4.684735
$468.4735
250
$4.533628
$1133.407
500
$4.231395
$2115.6975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| Series | P78A-1000 |
| Power (Watts) | 5 W |
| Control Features | - |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Efficiency | 91% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | P78A05 |