Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
P84-W12H-CW
패키지:
-
배치:
-
설명:
PMI LED 0.500" 12V TAB WHITE
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | 50° |
| Termination Style | Quick Connect |
| Panel Cutout Dimensions | 0.50" (12.70mm) |
| Millicandela Rating | 1560mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lamp Color | White |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | P80 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 15mA |
| Lens Size | 15.40mm Dia |