YAGEO
제품 번호:
PA0402-R-070RL
제조업체:
패키지:
0402
배치:
-
설명:
RES 0 OHM JUMPER 1/16W 0402
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.665
$0.665
10
$0.55195
$5.5195
25
$0.4731
$11.8275
50
$0.42598
$21.299
100
$0.370785
$37.0785
250
$0.331284
$82.821
500
$0.268185
$134.0925
1000
$0.216923
$216.923
5000
$0.205086
$1025.43
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Tolerance | Jumper |
| Temperature Coefficient | ±150ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Resistance | 0 Ohms |
| Series | PA |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | YAGEO |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |