PA2512JKF070R001E
YAGEO
제품 번호:
PA2512JKF070R001E
제조업체:
YAGEO
패키지:
2512
설명:
RES 0.001 OHM 5% 1W 2512
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 1 mOhms
Series PA_E
Power (Watts) 1W