Pulse Electronics
제품 번호:
PA3209NL
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CURR SENSE XFMR ROGOWSKI 1000A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.6
$7.6
10
$6.08285
$60.8285
32
$5.626974
$180.063168
96
$4.866574
$467.191104
448
$4.562413
$2043.961024
960
$4.258261
$4087.93056
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 50/60Hz |
| Current Ratio | - |
| Termination Style | Wire Leads |
| Height - Seated (Max) | 0.580" (14.73mm) |
| Current Rating (Amps) | 1000 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.240" L x 2.098" W (56.90mm x 53.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 42Ohm Max |
| Inductance | 3 mH |
| Series | Sidewinder®, PA32XXNL |
| Type | Non-Invasive (Solid Core) |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | Rogowski Coil |
| Package | Tray |
| ET (Volt-Time) | - |