Taiyo Yuden
제품 번호:
PAS409SR-VE5
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP 40MF 2.5V SURFACE MNT
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.061" (1.55mm) |
| Tolerance | - |
| Lead Spacing | - |
| Termination | SMD (SMT) Tabs |
| Voltage - Rated | 2.5 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.189" Dia (4.80mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | PAS |
| Package / Case | Coin, Wide Terminals - Same Sides |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Capacitance | 40 mF |
| Package | Tray |
| Base Product Number | PAS409SR |