Mallory Sonalert Products Inc.
제품 번호:
PB-32N10W-12K
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER MAGNETIC 31.7MM FLANGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.119
$17.119
10
$13.9745
$139.745
25
$12.82614
$320.6535
50
$11.99812
$599.906
100
$11.682245
$1168.2245
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 0.988" (25.10mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Current - Supply | 90 ~ 155mA |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 1.248" Dia (31.70mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 6 ~ 18V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | PB |
| Sound Pressure Level (SPL) | 75dB @ 6V, 30cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Operating Mode | Ding Dong |
| Frequency | 1.12kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |