PBA1500F-24-F1
Cosel USA, Inc.
제품 번호:
PBA1500F-24-F1
제조업체:
Cosel USA, Inc.
설명:
AC/DC CONVERTER 24V
사용자 가이드
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 70 A
Series PBA (1500W)
Power (Watts) 1680W
Type Enclosed
Efficiency 87%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC