PBA75F-36-N
Cosel USA, Inc.
제품 번호:
PBA75F-36-N
설명:
AC/DC CONVERTER 36V 75W
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series PBA (75W)
Power (Watts) 75W
Type Enclosed
Efficiency 86%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features DC Input Capable, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC