Bud Industries
제품 번호:
PC-11491
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS GRAY 6.130"L X 8.700"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.43
$18.43
10
$15.39
$153.9
25
$13.87
$346.75
50
$13.00322
$650.161
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 53.3in² (344cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 8.700" L x 6.130" W (220.98mm x 155.70mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.1 lbs (499 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | - |
| Design | Split Sides and End Panel(s) |
| Series | Plasticase Style F |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | PCB Supports |
| Height | 3.935" (99.95mm) |
| Package | Bulk |