PC087-H25D-C0
Panduit Corp
제품 번호:
PC087-H25D-C0
제조업체:
Panduit Corp
설명:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK PUSH IN
재고 : 195
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Color Black
Panel Hole Size 0.275" ~ 0.288" (6.99mm ~ 7.32mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Material Flammability Rating UL94 HB
Mounting Type Push In
Product Status Active
Type Attributes -
Series Pan-Clamp™
Screw Size -
Type Clamp, P-Type
Panel Thickness 0.055" ~ 0.140" (1.40mm ~ 3.56mm)
Length -
Mfr Panduit Corp
Features Chemical Resistant, Impact Resistant, Weather Resistant
Bundle Center to Mounting Center 0.894" (22.70mm)
Height 1.070" (27.18mm)
Package Bulk
Width 0.618" (15.70mm)
Adhesive -
Material Thickness -
Opening Size 0.870" (22.10mm)