SHARP/Socle Technology
제품 번호:
PC365NJ0000F
제조업체:
패키지:
4-Mini-Flat
배치:
-
설명:
OPTOISO 3.75KV DARL 4-MINI-FLAT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.083
$1.083
10
$0.6859
$6.859
100
$0.507585
$50.7585
500
$0.466431
$233.2155
1000
$0.384123
$384.123
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 100°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | - |
| Input Type | DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | 60µs, 53µs |
| Output Type | Darlington |
| Voltage - Isolation | 3750Vrms |
| Voltage - Output (Max) | 35V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-Mini-Flat |
| Series | - |
| Current Transfer Ratio (Min) | 600% @ 500µA |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | SHARP/Socle Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | - |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Current - Output / Channel | 80mA |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 10 mA |
| Base Product Number | PC365 |