TDK Corporation
제품 번호:
PC44EPC13-Z
제조업체:
패키지:
EPC 13
배치:
-
설명:
FERRITE CORE EPCS PCS44 2PC SET
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.75905
$7.5905
25
$0.5624
$14.06
40
$0.534375
$21.375
80
$0.478088
$38.24704
230
$0.449968
$103.49264
900
$0.421838
$379.6542
1800
$0.365598
$658.0764
5400
$0.351538
$1898.3052
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Effective Area (Ae) mm² | 12.5 |
| Tolerance | ±25% |
| Material | PC44 |
| Core Type | EPC |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | EPC 13 |
| Effective Length (le) mm | 30.6 |
| Series | - |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 382 |
| Length | 0.522" (13.25mm) |
| Gap | Ungapped |
| Mfr | TDK Corporation |
| Height | 0.260" (6.60mm) |
| Package | Tray |
| Width | 0.181" (4.60mm) |
| Finish | Uncoated |
| Diameter | - |
| Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ | 2.45 |