TDK Corporation
제품 번호:
PC47EER42/42/20-Z
제조업체:
패키지:
EER 42 x 42 x 20
배치:
-
설명:
FERRITE CORE E 5.34UH PCS47 2PC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.98
$7.98
10
$6.79725
$67.9725
25
$5.1718
$129.295
40
$5.023838
$200.95352
80
$4.432938
$354.63504
240
$4.137374
$992.96976
480
$3.841838
$1844.08224
960
$3.694075
$3546.312
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inductance Factor (Al) | 5.34 µH |
| Effective Area (Ae) mm² | 240 |
| Tolerance | ±25% |
| Material | PC47 |
| Core Type | E |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | EER 42 x 42 x 20 |
| Effective Length (le) mm | 98.6 |
| Series | E |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 23700 |
| Length | 1.659" (42.15mm) |
| Gap | Ungapped |
| Mfr | TDK Corporation |
| Height | 0.835" (21.20mm) |
| Package | Tray |
| Width | 0.772" (19.60mm) |
| Finish | Uncoated |
| Diameter | - |
| Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ | 0.41 |