Picker Components
제품 번호:
PC775-1A-12C-D2-X
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 75A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$34.504
$34.504
10
$32.7788
$327.788
25
$31.05322
$776.3305
50
$29.32802
$1466.401
100
$27.602915
$2760.2915
250
$25.877696
$6469.424
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 2.9W |
| Switching Voltage | 32VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 75 A |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Coil Current | 240 mA |
| Coil Resistance | 50 Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | - |
| Operate Time | 7 ms |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Picker Components |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO), Tungsten (W) |
| Release Time | 5 ms |
| Must Operate Voltage | 7.8 VDC |
| Features | Diode |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bag |