Picker Components
제품 번호:
PC785-1C-12C-D-X
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.774
$2.774
10
$2.603
$26.03
25
$2.3142
$57.855
50
$2.19849
$109.9245
100
$2.08278
$208.278
250
$1.85136
$462.84
500
$1.73565
$867.825
1000
$1.61994
$1619.94
5000
$1.562085
$7810.425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 1.3W |
| Switching Voltage | 75VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Coil Current | 110 mA |
| Coil Resistance | 109 Ohms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | - |
| Operate Time | 5 ms |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Picker Components |
| Contact Material | Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO) |
| Release Time | 2 ms |
| Must Operate Voltage | 7.2 VDC |
| Features | Diode |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |