Picker Components
제품 번호:
PC795-1C-P-12S-X
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RLEAY AUTOMOTIVE SPDT 80A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.6455
$4.6455
20
$4.35385
$87.077
40
$3.676738
$147.06952
80
$3.483298
$278.66384
240
$3.09625
$743.1
440
$2.902725
$1277.199
960
$2.70921
$2600.8416
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 1.8W |
| Switching Voltage | 75VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 150 mA |
| Coil Resistance | 80 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | - |
| Operate Time | 7 ms |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Picker Components |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Release Time | 2 ms |
| Must Operate Voltage | 7.8 VDC |
| Features | Sealed - Fully |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |