NXP USA Inc.
제품 번호:
PCA85276ATT/AJ
제조업체:
패키지:
56-TSSOP
배치:
-
설명:
IC DRVR 7 SEGMENT 56TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0425
$2.0425
10
$1.83065
$18.3065
25
$1.72748
$43.187
100
$1.47174
$147.174
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Digits or Characters | 10 Characters, 20 Characters, 160 Elements |
| Configuration | 7 Segment + DP, 14 Segment + DP + AP, Dot Matrix |
| Current - Supply | 6 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Series | - |
| Display Type | LCD |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | PCA85276 |