onsemi
제품 번호:
PCA9306FMUTAG
제조업체:
패키지:
8-UDFN (1.45x1)
배치:
-
설명:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8UDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.045
$1.045
10
$0.93385
$9.3385
25
$0.88616
$22.154
100
$0.68039
$68.039
250
$0.601236
$150.309
500
$0.569601
$284.8005
1000
$0.443023
$443.023
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Open Drain |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (1.45x1) |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 1 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 8-UFDFN |
| Data Rate | - |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 2 |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | Auto-Direction Sensing |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | PCA9306 |