TT Electronics/Welwyn
제품 번호:
PCF1206-13-37R4BT1
제조업체:
패키지:
1206
배치:
-
설명:
RES SMD 37.4 OHM 0.1% 1/8W 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.102
$1.102
10
$0.97185
$9.7185
100
$0.705375
$70.5375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±5ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Resistance | 37.4 Ohms |
| Series | PCF - Precision |
| Power (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | TT Electronics/Welwyn |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | PCF1206 |