NXP USA Inc.
제품 번호:
PCF8566T/1,118
제조업체:
패키지:
40-VSO
배치:
-
설명:
IC DRVR 7 SEGMNT 12 DIGIT 40VSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.2535
$5.2535
10
$4.71675
$47.1675
25
$4.45892
$111.473
100
$3.86441
$386.441
250
$3.66624
$916.56
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Digits or Characters | 6 Characters, 12 Digits, 96 Elements |
| Configuration | 7 Segment + DP, 14 Segment (24 Segment) |
| Current - Supply | 30 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-VSO |
| Series | - |
| Display Type | LCD |
| Package / Case | 40-BSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 6V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | PCF8566 |