TE Connectivity
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
12
$2.1565
$25.878
250
$2.0615
$515.375
500
$1.976
$988
1000
$1.9
$1900
5000
$1.691
$8455
10000
$1.5485
$15485
25000
$1.4155
$35387.5
50000
$1.368
$68400
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 30VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 5 A |
| Coil Current | 16.7 mA |
| Coil Resistance | 1.44 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | PCH, OEG |
| Operate Time | 10 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | TE Connectivity |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PCH-124 |