Samtec Inc.
제품 번호:
PCIE-G4-04-01-F-DV-WT-K-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.8235
$5.8235
10
$5.26775
$52.6775
25
$4.97648
$124.412
50
$4.85507
$242.7535
100
$4.612345
$461.2345
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Series | PCI Express® (PCIe) |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Pick and Place, Solder Retention |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | PCIE-G4-04 |