Amphenol PCD
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$60.173
$60.173
10
$55.2178
$552.178
25
$53.09398
$1327.3495
50
$51.32413
$2566.2065
100
$48.492465
$4849.2465
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Gray, Tan |
| Panel Hole Size | 0.200" (5.08mm) |
| Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged |
| Series | P |
| Screw Size | 10-32 |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.690" (68.33mm) |
| Mfr | Amphenol PCD |
| Features | Corrosion Resistant, Flame Retardant, Fuel Resistant, Non-Conductive, Protective Coating |
| Bundle Center to Mounting Center | 1.350" (34.29mm) |
| Height | 2.050" (52.07mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.600" (15.24mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 1.440" (36.58mm) |
| Base Product Number | PCL150 |