Carlo Gavazzi Inc.
제품 번호:
PD112CNB25BP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR DISTANCE 2500MM NPN/PNP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$256.5
$256.5
5
$243.675
$1218.375
10
$235.98095
$2359.8095
25
$228.28576
$5707.144
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IEC 60529 IP67 |
| Sensing Distance | 19.685" ~ 98.425" (500mm ~ 2500mm) |
| Response Time | 2ms |
| Output Configuration | NPN/PNP |
| Sensing Method | Distance-Settable (BGS) |
| Light Source | Infrared (850nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | PD |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Carlo Gavazzi Inc. |
| Cable Length | 78.74" (2m) |
| Package | Box |
| Base Product Number | PD112CNB25 |
| Adjustment Type | - |